• Slide 1 - podstrona

Imprezy firmowe

imprezy firmowe

Obecnie nie są oferowane imprezy firmowe


Nie tylko dzieci lubią rozwiązywać łamigłówki na świeżym powietrzu. Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy w ramach organizacji integracyjnych imprez plenerowych. Nasze labirynty to jedna z najciekawszych atrakcji na Pomorzu pozwalająca aktywnie spędzić czas i zacieśnić relację wśród członków zespołów.

 

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe w Świecie Labiryntów?

Budowanie więzi to bardzo ważny element w każdej grupie. Wspólny cel i dążenie do realizacji tych samych zadań pozytywnie wpływa na atmosferę w firmie. Dlatego istotną rolę odgrywają imprezy integracyjne, podczas których można poprawić formę komunikacji między pracownikami. Chwila relaksu sprawia, że podwładni zapomną o zawodowych obowiązkach i wspólnie rozwiążą zagadki logiczne lub znajdą drogę do wyjścia.

Taki rodzaj imprez integracyjnych pozwala także wyłonić liderów. Odpowiedni dobór atrakcji w trakcie plenerowego spotkania pomoże przełożonemu określić, który z zatrudnionych obdarzony został umiejętnościami przywódczymi. W ten sposób każda osoba ma szansę pokazać, jakie są jej mocne strony.

 

Jak wygląda organizacja imprez plenerowych w naszym ośrodku?

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy do wspólnego spędzania czasu. Zamknięte imprezy integracyjne organizujemy we wrześniu i październiku w godzinach popołudniowych oraz wieczornych. Na specjalne życzenie możemy przygotować spotkanie tematyczne z dużą ilością zagadek i przeszkód. Istnieje także możliwość zakończenia imprezy ogniskiem. Wszystko w pięknym miejscu, w otoczeniu przyrody, z dala od codziennego zgiełku. Jest to idealna forma relaksu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji udzielamy telefonicznie pod numerem: (58) 3 512 512 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.