• Slide 1 - podstrona

NOCNA IMPREZA

Świat labiryntów Bliziny

21 X od godz18;00 zapraszamy Was na organizowane przez nas Nocne Przejście Przez Labirynty. Tylko 1 raz w roku 200 osób ma szansę bawić się z nami po zapadnięciu zmroku. W tym roku w programie nie tylko przejścia z latarkami przez labirynt drewniany i labirynt w polu kukurydzy!! Czas umili Wam występ zespołu KONSTERNACJA (uczestników IDOLA ;-), będzie pokaz sztucznych ogni i oczywiście kolacyjka przy ogniskach.

Impreza jest zamknięta, ograniczona do 200 osób. Na terenie jest zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu. Jest zabawą terenową - należy ciepło się ubrać!! Przynieść ze sobą latarki, dobre nastawienie do świata i świetny humor ;-)

Zespół Konsternacja ma za sobą występy w Hard Rock Cafe w Gdańsku oraz w gdyńskim klubie muzycznym "Ucho". Artyści: Mateusz Cebula (gitara elektryczna), Łukasz Osiński (bębny), Łukasz Tomaszewski (gitara basowa) i wokalista oraz twórca tekstów Wiktor Dyduła. supportowaali także znaną grupę LemOn. Tutaj link do występu z Idola:
https://www.youtube.com/watch?v=f2eRTr9sV8I

kub bilet do naszego labiryntu

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.