• Slide 1 - podstrona

Labirynty drewniane

mlabirynt-drewniany
mlabirynt-drewniany

Labirynty drewniane

Tworząc Świat Labiryntów, zdecydowaliśmy się użyć do budowania toru przeszkód naturalnych elementów lub takich, które pochodzą z recyklingu. W ten sposób chcemy się przyczyniać do ochrony środowiska naturalnego. Dlatego mogą Państwo skorzystać z rozbudowanych labiryntów drewnianych.

Wszystkie zadania, jakie przygotowaliśmy dla odwiedzających, sprawiają, że grupa wspólnie rozwiązuje zagadki, szuka drogi wyjścia, a przede wszystkim nie poddaje się. W ten sposób zabawa uczy wytrwałości, logicznego myślenia, podejmowania decyzji oraz dyskutowania nad najlepszą odpowiedzią na konkretne zadanie.

 

Jak wyglądają nasze labirynty z drewna?

Drewniane labirynty mają w sumie powierzchnię 1300 m². Wyposażono je w dodatkowe przeszkody, takie jak: 4 mosty oraz 5 wież (jedna dwupiętrowa). Poszczególne elementy można przesuwać, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmieniać konfigurację całej przestrzeni. Staramy się rozwijać nasze centrum, dlatego co sezon przygotowujemy nowe zabawy i zagadki tematyczne o rozmaitym poziomie trudności. Taka różnorodność sprawia, że każda osoba znajdzie rozrywkę idealnie dopasowaną do własnego wieku oraz zainteresowań. Dzięki temu odwiedzając nas po raz kolejny, można liczyć na nowe doświadczenia i wyzwania. Nasze labirynty to idealny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi niezależnie od wieku. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego magicznego miejsca pełnego zabaw.

 

CENNIK

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.