• Slide 1 - podstrona

Świat Labiryntów – wycieczki dla dzieci i dorosłych na Kaszubach

Jeśli szukają Państwo nietuzinkowego sposobu na zorganizowanie aktywnej wycieczki dla dzieci i dorosłych na Kaszubach, to Świat Labiryntów spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Nasz ośrodek położony jest w pięknych okolicznościach przyrody w miejscowości Bliziny niedaleko malowniczego Gdańska. Znajdują się u nas zarówno labirynty wymagające ruchu jak i łamigłówki, puzzle i labirynty wymagające logicznego myślenia. Główną atrakcją parku jest olbrzymi labirynt drewniany oraz czynny od połowy lipca do jesieni labirynt w polu kukurydzy.

 

Adrian Fisher – twórca labiryntów

"Nasze projekty są zabawne, jednak równocześnie bogate w treść, pomagają dzieciom rozwijać proces analizy, pamięć i umiejętności rozwiązywania problemów.
Zachęcają też do pozytywnego działania podczas zabaw. "

Adrian Fisher

 

Wszystkie zabawy i zajęcia na terenie Świata Labiryntów mają służyć propagowaniu zdrowego trybu życia, rekreacji oraz rozwojowi umysłowemu. Co roku wraz ze zmianą wzoru labiryntu w polu kukurydzy zmienia się temat przewodni zabawy. Na terenie parku organizujemy różnego rodzaju festyny, imprezy firmowe, wieczory panieńskie oraz warsztaty tematyczne. Nasz ośrodek to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Twórcą całej idei interaktywnych labiryntów jest światowej sławy projektant Adrian Fisher. Pierwsze ośrodki tego rodzaju powstały ponad 20 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Obecnie siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, gdzie funkcjonuje aż 600 podobnych parków rozrywki. Cieszą się one wielką popularnością, nic więc dziwnego, że podobne labirynty pojawiły się w 30 innych krajach, na 6 kontynentach, np. we Francji, Włoszech, Holandii, Indiach, Japonii i Korei Południowej, a także w krajach Ameryki Południowej. Labirynty Adriana Fishera były sześciokrotnie wpisywane do Księgi Rekordów Guinnessa, puzzle matematyczne ukazują się codziennie w Brytyjskim „The Times”, Navigaty puzzle w „Daily Mail”, a Mandali puzzle w BBC Radio Times.

 

Sposób na całkowity relaks

Podczas zabawy w labiryntach nasi Goście zostawiają za sobą część cywilizacyjnych udogodnień. W naszym ośrodku nie ma Wi-Fi, dzięki czemu mogą się Państwo całkowicie oderwać od bodźców pochodzących z internetowego świata. To sprawia, że można w pełni odpocząć na świeżym powietrzu z dobrym nastawieniem, wśród pól i lasów, wdychając świeże powietrze, czasem biegając po wilgotnym polu kukurydzy. Co sezon zmienia się wzór labiryntu kukurydzianego, który dyktuje temat przewodni zabawy. W związku z tym regularnie wymyślamy nowe atrakcje i zabawa wygląda zupełnie inaczej.

 

Grupa docelowa

Twórca labiryntów, wspomniany już Adrian Fisher, podkreśla, że dobra zabawa nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Dlatego nasze labirynty to rozrywka dla każdej osoby niezależnie od wieku. Proponujemy ścieżki i zagadki na rozmaitym poziomie trudności. W ten sposób całe rodziny, dzieci, młodzież, rodzice oraz dziadkowie mogą wspólnie poszukiwać wyjścia z labiryntu. Ma to na celu zacieśnić więzi między przedstawicielami różnych pokoleń.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.